دانشجو 20

دانشجو 20

مرجع دانلود انواع فایل های دانشجویی (پایان نامه ،پروژه ،پاورپوینت،مقاله،تحقیق،نقشه اتوکد،GIS ،کتاب ، جزوه و........)

محل لوگو

دانلود پروژه مالی حسابداری :حقوق دستمزد شرکت شهد ایران


دانلود پروژه مالی حسابداری :حقوق دستمزد شرکت شهد ایران

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش پروژه مالی رشته حسابداری با عنوان حقوق دستمزد شرکت شهد ایران در قالب فایل WORD با قابلیت ویرایش مشتمل بر 80 صفحه تهیه و تدوین گردیده است.

مقدمه:

از زمانيكه فرد به اجتماعي زندگي كردن روي آورده و به وسيله كاركردن هزينه زندگي خود و خانواده اش را تأمين كرده از همين منظر مفاهيم كارگر و كارفرما ( دريافت و پرداخت) تحقق يافته است و در گذشته انديشمندان مديريت در مورد اين نظر كه: هميشه هر يك از اين دو به دنبال حداكثر كردن سود خود مي باشند اتفاق نظر داشته اند.

ولي امروزه اين نظريه اعتبار اوليه خود را از دست داده و كارفرمايان در يافته اند كه سود آنها بسته به تضمين سود كاركنان مي باشد و كاركنان هم نفع خود در بالابردن سود سازمان مي دانند از طرفي بدون شك حقوق و دستمزد يكي از مهمترين تدابيري است كه به جهت انگيزش كاركنان در سازمان به كارگرفته مي شود. زيرا به عنوان يك ابزار اساسي براي رفع نيازهاي اوليه و همچنين نيازهاي ثانويه در سلسله مراتب نيازهاي انساني مي باشد( نيازهايي مانند پوشاك،‌تغذيه و … ) همچنين نيازهاي ايمني را براي رفع احتياجات آتي و نگراني هاي آينده فراهم مي سازد. براي ارضاي نيازهاي اجتماعي از قبيل روابط خانوادگي ، ازدواج ، تفريحات و …. به پول احتياج است و نيز حقوق و دستمزد در برخي جوامع امروز نماد و سمبل مقام و احترام مي باشد.

بنابراين حقوق و دستمزد مهمترين مسئله است كه توجه شاغلان را در مسير زندگي كاري به خود مشغول مي دارد و عاملا ن كار مزد مساوي براي كار مساوي را حق مسلم خود مي دانند.

اهداف سيستم حقوق و دستمزد:

معمولا هزينه نيروي كار تأثير قابل ملاحظه اي بر سود ويژه اكثر واحدهاي تجاري دارد گرچه اهميت اين هزينه در واحدهاي مختلف است اما معمولا هزينه حقوق و دستمزد مخارج مرتبط با آن حدود از در آمد واحد تجاري را به خود اختصاص مي دهد به علاوه ضروري است كه در سيستم حسابداري پيش بيني هاي لازم براي حصول اطمينان پرداخت حقوق و دستمزد براساس برنامه هاي كلي واحد و با تأثير مديريت به عمل آمده باشد.

كاركنان يك واحد تجاري حق دارند انتظار داشته باشند كه حقوق و مزاياي خود را در فواصل منظمي دريافت دارند. بدون توجه به تعداد كاركنان و اشكالات موجود در محاسبه مبلغ پرداختي، سيستم مزد و حقوق بايد به گونه اي طراحي شود كه اطلاعات لازم را به سرعت گرد آوري و رقم صحيح قابل پرداخت به هر يك از كاركنان را محاسبه كند و ضمنا تدابير مناسبي براي جلوگيري از پرداخت به افراد واهي و ساير انواع سوء‌استفاده را به وجود آورد.

قوانين بسياري از كشورها كار فرما را موظف به تسليم اطلاعات لازم درمورد كاركنان و ميزان حقوق و دستمزد آنها مي سازد در كشور ما طبق قانون ماليات بر در آمد كار فرما موظف است همه ما همه فهرستي شامل مشخصات كاركنان و ميزان حقوق و دستمزد و مزاياي آنان به حوزه هاي مالياتي محل ارسال و ماليات كسر شده از كاركنان را به حسابهاي مخصوصي واريز نمايد به علاو ه طبق قوانين اجتماعي لازم است همه ما فهرستي شامل مشخصات وميزان و دستمزد كاركنان به ادارات تأمين اجتماعي محل تسليم وحق بيمة سهم كارمند و كار فرما به حسابهاي مخصوصي واريز گردد.

 مفهوم حقوق و دستمزد برابر با چيست؟

سؤالي كه هميشه وجود داشته و به نظر نمي رسد هيچ وقت يا اقلا تا آينده نزديك جوابي براي آن پيدا شود علت اين امر نيز روشن است زيرا ضوابط تعيين حقوق و دستمزد به عوامل متعدد و متغيري مثل الزامات متفاوت سطح زندگي به فعاليت هاي متنوع و تغيير پذير واحدهاي خدماتي، توليدي و صنعتي، الزامات متفاوت محيط ،‌ملاحضات سياسي و اقتصادي و بالاخره ويژگي هاي متفاوت افراد و …. بستگي دارد و اين عوامل و ساير ملاحضات در ارزش حقوق و دستمزد پرداختي در كشورهاي مختلف و در سازمانهاي متعدد مؤثرند و قانون عرضه و تقاضا نيز در تعيين حقوق و دستمزد نقش عمده اي را ايفا مي كند.

 مفهوم حقوق و دستمزد:

با وجود آنكه حقوق و دستمزد از مفهوم واحدي برخوردار مي باشد ولي از لحاظ امور استخدامي اين دو با هم تفاوت دارند حقوق عبارتست از مقرري ثابتي كه معمولا به طور ماهيانه به كارمندان پرداخت مي شود و دستمزد به مزد ساعتي يا روزانه كارگران اطلاق مي شود و از طرف ديگر حقوق و دستمزد عبارتند از وجه نقد يا هر گونه مزاياي غير نقدي ويا مجموع آنها كه كاركنان در مقابل انجام كار از كار فرما دريافت مي دارند البته دستمزد براي كارگران كه معمولا بر اساس ساعت، روز، هفته محاسبه مي شود و حقوق براي كارمندان است كه معمولا بر مبناي ماهانه براي انجام كارهاي جسمي و فكري به آنان پرداخت مي شود.

تاريخچه شركت شهد ايران:

شركت شهد ايران اولين شركت صنايع غذايي در استان خراسان است كه با ميوه تازه و فر آوري و تبديل آن به آب ميوه و كنسانتره در شكوفايي صنايع مواد غذايي و كشاورزي استان و اقتصاد ايران گام هاي مؤثري برداشته و نقش به سزايي در بالابردن سطح توليد و فرآوري محصولات كشاورزي خراسان داشته است.

شركت شهد ايران به عنوان توليد كننده آبميوه و كنسانتره آبميوه در پاييز سال 1361 در مشهد تأسيس گرديد پس از سال 1371 به عضويت بورس تهران در آمد و در شمار موفق ترين اعضاء بورس تهران شناخته شد محصولات اين شركت با بالاترين كيفيت ممكن و مطابق با استانداردهاي جهاني، توليد و به بازارهاي داخلي و خارجي عرضه مي گردد و در اين راه از متخصصان كار آزموده و مجرب، تكنولوژي پيشرفته و مدرن و كنترل كيفيت مواد بهره مي گيرد. شركت شهد ايران داراي دو واحد توليدي است.

واحد توليدي يك : با مساحت 42150 متر مربع و زير بناي صنعتي 17500 متر مربع در كيلومتر 5 جاده مشهد- قوچان واقع شده و توليد كننده انواع آبميوه و كنسانتره مي باشد.

واحد توليدي دو: با مساحت 1422300 متر مربع واقع در كيلومتر 40 جاده مشهد- قوچان در سال 1370 شمسي گشايش يافته است.

زير بناي صنعتي اين مجموعه 22000 متر مربع است و در آن انواع پوره ميوه و رب گوجه فرنگي توليد مي شود . و سعت باغات اين مجموعه نيز 1145000 متر مربع است كه بيشترين درختان زير كشت آن از بهترين نمونه درختان آلبالو در جهان مي باشد.

شركت شهد ايران در سالهاي متمادي به عنوان صادر كننده نمونه (داراي لوح طلايي از وزارت صنايع كشور) در صنايع غذايي انتخاب شده است و داراي 20 مهر استاندارد ملي ايران بوده و اولين شركت در صنايع غذايي ايران مي باشد كه استاندارد بين المللي ISO 90001از NQA انگلستان را كسب كرده است.

 

فهرست مطالب:

مقدمه:6

اهداف سيستم حقوق و دستمزد:6

مفهوم حقوق و دستمزد برابر با چيست؟. 7

مفهوم حقوق و دستمزد:7

تاريخچه شركت شهد ايران:8

توليدات در شركت شهد ايران.. 9

عناصر سيستم حقوق و دستمزد:10

وظيفه دايره كارگزيني چيست؟. 10

وظيفه دايره ثبت ورود و خروج چيست؟. 10

كارت ساعت چيست؟. 10

وظيفه دايره حسابداري حقوق و دستمزد چيست؟. 11

آگهي و خبر. 12

پرسشنامه. 12

مصاحبه. 14

استخدام. 15

قرار داد كار16

تعليق قرار داد كار17

خاتمه قرار داد كار18

حقوق و مزاياي مستمر و غير مستمر. 19

حقوق و مزد مبنا19

منظور از مدت كار و اضافه كاري چيست؟. 20

نوبت كاري.. 20

شب كاري.. 21

حق اولاد. 21

حق خواربار و مسكن.. 21

اياب و ذهاب... 21

مأموريت... 22

تعطيلات و مرخصي ها22

ترك كار به علت بيماري.. 22

عيدي و پاداش.... 23

منظور از كسور چيست؟. 24

پرداخت ناخالص و خالص پرداختي.. 24

كسور قانوني.. 24

ماليات:25

بيمه. 25

انواع بيمه كدام اند؟. 26

دفتر چه بيمه چيست؟. 27

بيمه بيكاري.. 28

بازنشستگي:28

مزاياي شغلي بازنشستگي.. 29

اجرائيات... 30

كسور توافقي چيست؟. 30

دايره حسابداري حقوق و دستمزد چگونه عمل مي كند. 31

ليست حقوق و دستمزد چگونه تنظيم مي شود. 31

چگونگي ثبت حقوق و دستمزد در دفاتر. 32

روشهاي پرداخت در مؤسسات توليدي چگونه است؟. 35

روز مزد و كار مزد. 35

سهيم كردن كارگران در سود. 36

دستمزد به روش طرح هاي تشويقي.. 36

پاداش دسته جمعي.. 37

پارچه كاري.. 37

طرح تشويقي صد در صد. 37

مراكز هزينه يعني چه؟ منظور از تسهيم هزينه چيست؟. 37

تسهيم هزينه حقوق و دستمزد به مراكز هزينه يعني چه؟. 38

نحوه پرداخت پاداش در مؤسسات توليدي.. 38

پرداخت حقوق در ايام مرخصي.. 39

منظور از ذخيره سنوات خدمت چيست ونحوه پرداخت سنوات خدمت چگونه است؟. 40

حقوق ماهانه كاركنان از چه طرقي پرداخت مي شود؟. 41

صدور چك عهده حساب بانكي واحد. 41

پرداخت نقدي.. 42

واريز حقوق به حسابهاي كاركنان.. 42

چكهاي حقوق و دستمزد. 42

چگونگي استخدام در شركت شهد ايران.. 43

پرسشنامه استخدامي... 45

مدير عامل.. 48

اداره كارگزيني.. 48

قرار داد كار با مدت معين... 49

چگونگي پرداخت مزايا در شركت شهد ايران.. 52

چگونگي محاسبة كسورات در شركت شهد ايران.. 53

تنظيم ليست حقوق و دستمزد در شركت شهد ايران.. 55

معرفي پرسنل جديد به بهداري... 58

معرفي پرسنل جديد به بهداري... 59

معرفي پرسنل جديد به آموزش.... 60

معرفي پرسنل جديد به آموزش.... 61

معرفي پرسنل جديد به خدمات،‌انتظامات و ايمني... 62

معرفي پرسنل جديد به خدمات ، انتظامات و ايمني... 63

حكم مرخصي/ مأموريت ساعتي... 64

اطلاعات پرسنلي جهت سيستم حقوق و دستمزد. 65

فرم اطلاعات پرسنلي جهت سيستم حقوق و دستمزد. 66

در خواست مرخصي... 67

برگ در خواست مرخصي... 69

در خواست مأموريت:70

برگه در خواست مأموريت.... 72

حكم مأموريت و گزارش مأموريت.... 73

در خواست وام رفاهي... 74

فرم درخواست وام رفاهي... 76

تسويه حساب:77

فرم تسويه حساب... 78

منابع و مآخذ.. 80

 

 


مبلغ واقعی 10,000 تومان    14% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 8,600 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

دانلود بسته آموزشی تقویت هوش جنین

دانلود بسته آموزشی تقویت هوش جنین

تقویت هوش جنین!!!!!!!!!!!! امروز برای شما همراهان همیشکی نسیم بوک کتابی در رابطه با اجرای تکنیکهای موفق دنیا در مورد تضمین سلامت روان،تقویت هوش جنین و زیبایی چهره آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید دانلود کنید.... مطابق با آخرین یافته های دانشمندان بزرگ دنیااز جمله پروفسور ...

سؤالات تستي كتاب درآمدي تحليلي بر انقلاب اسلامي

سؤالات تستي كتاب درآمدي تحليلي بر انقلاب اسلامي

مجموعه سؤالات تستي كتاب درآمدي تحليلي بر انقلاب اسلامي ايران نوشتهدكترنمونه سوال امتحانی نیمسال اول 88-87 (با جواب تستی)محمدرحيم عيوضي و دكتر محمدجواد هراتي (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر65 سؤال همراه با پاسخنامه. نوع فایل:pdf تعدادسوالات:650 نمونه سوال امتحانی نیمسال اول ...

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

راهنمای معاصر از شیوه سرمایه گذاری کهن شرق دور آیا مایلید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است بیاموزید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال آمیخت؟ سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت وافری را به ...

نمونه سوالات کارگر عمومی گچ کار درجه 3 (فنی و حرفه

نمونه سوالات کارگر عمومی گچ کار درجه 3 (فنی و حرفه

این بسته پیشنهادی که توسط سایت نسیم بوک جمع آوری شده شامل: 110نمونه سوال تستی باجواب نام محصول:نمونه سوالات کارگر عمومی گچ کار درجه 3 فنی حرفه ای تعداد مجموع سوالات: 110نمونه سوال با جواب آزمون ادواری نمونه سؤالات فنی حرفه ایکارگر عمومی گچ کار درجه 3 می ...

خلاصه ی کتاب دانش خانواده و جمعیت(ویراست دوم) +

خلاصه ی کتاب دانش خانواده و جمعیت(ویراست دوم) +

خلاصه کتاب دانش خانواده و جمعیت براساس کتاب جمعی از نویسندگان از انتشارات معارف، به انضمام تست های تالیفی جامع و بانک نمونه سوالات دانشگاه پیام نور از این مبحث با پاسخنامه، مناسب برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور با کد رشته 1233043 . محتویات محصول : بروز رسانی فایل: افزوده ...

دانلود حل المسائل کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال

دانلود حل المسائل کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال

عنوان فایل:دانلود رایگان حل المسائل کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی لوئیس لیتهلد جلد دوم (قسمت دوم) نوع فایل:pdf تعداد صفحات:430 حجم فایل:39MB مولف:لوئیس لیتهلد تشریح:محمد حسین محسنیان نمونه های از صفحات فایل: ...

افزایش قد با متد گروتالر داینامیک

افزایش قد با متد گروتالر داینامیک

اگر به دنبال یک روش مطمعن و بی‌خطر هستید که امتحان خود را پس داده باشد، نیاز به سرمایه اولیۀ بالایی نداشته باشد و بتوانید آن را از منزل خود استفاده کنید؛ لطفاً صندلی خود را تنظیم کنید و این مطلب را با دقت مطالعه فرمائید. در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که ...

دانلود کتاب خزینه الاسرار و کشف الاخفاء(مجموعه

دانلود کتاب خزینه الاسرار و کشف الاخفاء(مجموعه

عنوان کتاب:کتاب خزینه الاسرار و کشف الاخفاء نام نویسنده:شیخ بهاء الدین محمد نقشبندی تهیه و تنظیم و گردآوری:حسین نمینی نوع فایل:pdf تعدادصفحات:314 فهرست مطالب: چند نمونه از دعا های آمده در این کتاب: دعا برای رفع سختی و گشودن گرفتگی کارها دعا برای جلب محبت دعا برای رفع ...

اینترنت اشیا-پاورپوینت Internet of Things (IoT) -powerpoint

اینترنت اشیا-پاورپوینت Internet of Things (IoT) -powerpoint

اینترنت اشیا-پاورپوینت Internet of Things (IoT) -powerpoint پاورپوینت آماده اینترنت اشیا جهت ارائه در کنفرانس و سمینار و پروژه دانشجویی. همراه با فیلم و عکس مشخصات فایل: فرمت: powerpoint حجم: 15.9 MB ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه ...

خلاصه و نکات مهم مدنی 1تا 8 کاتوزیان

خلاصه و نکات مهم مدنی 1 تا 8 , جزوه مدنی 1تا 8 کاتوزیان , تمام نکات مهم حقوق مدنی , در این بخش خلاصه و نکات مهم حقوق مدنی 1 تا 8 دکتر کاتوزیان رابرای دانلود و استفاده شما عزیزان قرار دادیم با تخفیف ویژه ...

نمونه سوالات آزمون فنی و حرفه ای رشته نصاب و عیب

نمونه سوالات آزمون فنی و حرفه ای رشته نصاب و عیب

این بسته پیشنهادی که توسط سایت نسیم بوک جمع آوری شده شامل جزوء و و 150نمونه سوال با جواب آزمون فنی و حرفه ای رشته نصاب و عیب یاب سیستم های حفاظتی امنیتی می باشد که در ادامه با قیمت بدون رقیب در سطح اینترنت می توانید دانلود کنید: قابل استفاده برای مهارت آموزان،دانش آموزان ...

دانلودآموزش حرکت دادن اجسام با نیروی ذهن( تله

دانلودآموزش حرکت دادن اجسام با نیروی ذهن( تله

مشخصات کتاب نام کتاب : آموزش تله کینزی زبان کتاب : کاملا فارسی فرمت : PDF تعداد صفحات :70 حجم: 6.5 MB تله کینزی توانایی حرکت دادن اجسام توسط انرژی روانی می باشد.تئوری که در ارتباط با تله کینزی وجود دارد که آن به وسیله میدانهای انرژی یا امواج انرژی روانی به میزان کافی متراکم ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

رضایت شما از خرید فایل مورد نظرتان باعث دلگرمی ما می شود.......

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما